رابط شارژ کپسول کوهنوردی

تجربه‌های خرید

جدیدترین‌ها

مُهره کوچک که به هر کپسول پیک-نیکی نمیخوره ؛ مُهره روی شلنگ از نوع کوچک هست که در توضیحات به اون اشاره نشده. به هر کپسول پیک-نیکی برا شارژ کپسول کوهنوردی یا شارژ کپسول تورچ نمیخوره. اکثریت کپسولهای پیک-نیکی مهره بزرگ هستن. عملاً کاربردی براتون نداره مگر اینکه تبدیل براش پیدا کنید که کار سختیه. به تصاویر پیوست نگاه کنید، متوجه میشید. با مهره بزرگ کپسول پیک-نیکی مقایسه کردم. به عکسش دقت کنید. از اونجاییکه این مهره ها چپ-گَرد هستن، بینهایت سخت بتونید تبدیل براش پیدا کنید.

 • بهنام واثقی پناه · 31 تیر 1401 · 10 ماه قبل

  امروز به دستم رسید و هنوز استفاده نکردم. خیلی کوچیک و جمع و جوره. تا الان کپسول کمپینگ رو میدادم بقیه پرش کنن. کسی که طبیعت و سفر میره باید حتما داشته باشه. اینی که من گرفتم روی لبه اش جای آچار بود اما دیدم موجودیش تو سایت تموم شده و مرجوعش نکردم دیگه. عکسش رو میزارم که دیجی کالا نظارت کنه

 • هومان یزدی · 24 فروردین 1401 · 1 سال قبل

  شلنگ رابط ؛ برای پر کردن کپسول 220 گرمی به تنهایی اصلأ کاربرد ندارد باید حتمأ رابط شارژی که بر روی کپسول 220 گرمی وصل می‌شود را همراه این تهیه کنید. الزامی است. عکسهایش را گذاشته ام. در مجموع بسیار کاربردی می باشد مخصوصأ برای کسانی که از کپسول های 220 گرمی زیاد استفاده می کنند.

 • رامین وزیری نیا · 24 مرداد 1400 · 2 سال قبل
  همایون فدائی · 04 شهریور 1399 · 3 سال قبل

  همه چی عالی جنس محکم و مقاومی داره اتصالات خوب و عالی بصرفه

 • علی پناهی · 25 خرداد 1399 · 3 سال قبل